MULTIBOND

środki do mycia rąk MULTIBOND

emulsja i mydło do usuwania z dłoni silnych zabrudzeń występujących w pracach warsztatowych

 

warto wiedzieć, że:

  Naturalne substancje pozyskiwane z roślin mogą być znakomitymi rozpuszczalnikami wielu uciążliwych zabrudzeń. Nie są przy tym tak szkodliwe i uciążliwe dla człowieka jak silne rozpuszczalniki organiczne a często są równie skuteczne. Takim rozpuszczalnikiem jest delimonen oraz inne terpeny.

 

  W ofercie produktów czyszczących MULTIBOND znajduje się kilka środków zawierających delimonen, w tym dwa służące czyszczeniu i pielęgnacji rąk. Jest to emulsja myjąca oraz tradycyjne mydło w kostce, zawierające oprócz delimonenu glicerynę, jako środek natłuszczający oraz drobno zmielony pumeks, ścierający brud i działający pilingująco.

sposób użycia:


Zarówno emulsja jak i mydło w kostce służy do mycia rąk więc ich użycie jest tradycyjnie dość proste. W brudne dłonie należy wetrzeć emulsję lub mydło z wodą aż do całkowitego rozpuszczenia brudu,  spłukać wodą i wytrzeć do sucha. Pumeks zawarty w obydwu produktach wspomaga usuwanie brudu. Ręce po umyciu pozostają lekko natłuszczone, co zapobiega przesuszeniu i umożliwia częstsze mycia.

 

ulotka o środkach BHP i innych produktach czyszczących MULTIBOND zawierających delimonen

  

wybierz odpowiedni produkt:

   MULTIBOND-6901 żel do mycia rąk

   MULTIBOND-6902 mydło warsztatowe

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
Aleja Matek Polskich 39
93-337 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41
fax: (42) 645 75 42

www.Kleje-Przemyslowe.pl
www.FastOrange.pl

biuro@multibond.pl