MULTIBOND

Multibond-2701

klej rozpuszczalnikowy przezroczysty, lekko żółtawy w formie aerozolu. Zawiera dichlorometan. Bardzo szybko osiąga wytrzymałość montażową w spoinie. Łączy pianki, tkaniny obiciowe, wykładziny, filc, skórę, laminaty, drewno, metale. Przeznaczony głównie do tapicerki (pojazdy, jachty).

 

Zastosowanie:
Jednoskładnikowy przezroczysty klej, dobrze zwilżający podłoże. Łączy bez utwardzaczy i podgrzewania różne materiały ale szczególnie przeznaczony jest do łączenia gum PUR, pianek PE, EPDM, PCV, filcu, korka, skóry, tkanin, włóknin, metali i drewna. Nie nadaje się do miękkiego PCV. Tworzy spoiny elastyczne. Służy do montażu i napraw tapicerki we wszelkich pojazdach, przyczepach, jachtach, meblach itp. Więcej informacji w karcie technicznej (TDS).


Typ chem.:    kauczuk 
Postać:         aerozol 
Kolor:            przezroczysty, lekko żółty
Rozpuszczalnik:   dichlorometan
Lepkość:      700mP.s
Gęstość (faza ciekła):  1,18 g/ml
Zawartość ciał stałych: 28-30% Wytrzymałość term.:   -20 +90(105)OC
Utwardzenie: przez odparowanie rozpuszczalnika
Czas nakładania (+23OC): 1-60min
Pełna wytrzymałość:          >24h

ZAKRES ZASTOSOWAŃ:


MULTIBOND-2701 znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędny jest szybki i czysty montaż okładzin i wykładzin z tkanin, filcu, włóknin, korka z podłożem nośnym. Specjalny zawór na pojemniku umożliwia regulację szerokości oraz położenia strumienia kleju podczas napylania. Dzięki temu możliwe jest równomierne pokrywanie większych powierzchni jak również wąskich i długich elementów. Klej znakomicie sprawdza się w tapicerstwie meblowym, samochodowym, budowie przyczep mieszkalnych i jachtów.

 MB27010500 - pojemnik 500mlOpakowanie zbiorcze: 12 szt


Multibond-61 zmywacz
Multibond-62 zmywacz
Multibond-63 zmywacz

Multibond-64 zmywacz
 

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl
www.AntirustGel.com

biuro@multibond.pl