MULTIBOND

Multibond-2703

klej rozpuszczalnikowy biały, bardzo gęsty w formie aerozolu. Zawiera dichlorometan. Bardzo szybko osiąga wytrzymałość montażową ale możliwy jest też montaż po dłuższym czasie. Łączy laminaty, obrzeża i płyty meblowe, korek, karton, wykładziny, drewno, metale. Przeznaczony głównie do produkcji opakowań kartonowych.

 

Zastosowanie:
Jednoskładnikowy półprzezroczysty klej, dobrze zwilżający podłoże. Łączy bez utwardzaczy i podgrzewania różne materiały ale szczególnie przeznaczony jest do łączenia laminatów, obrzeży meblowych, płyt wiórowych, PCV, filcu, korka, skóry, tkanin, włóknin, metali i drewna. Nadaje się do miękkiego PCV. Tworzy spoiny elastyczne. Służy do klejenia kartonu z piankami z tworzyw w produkcji opakowań,  oklejania mebli itp. Więcej informacji w karcie technicznej (TDS).


Typ chem.:    kauczuk 
Postać:         aerozol 
Kolor:            półprzezroczysty, biały
Rozpuszczalnik:   dichlorometan
Lepkość:      900-1500mP.s
Gęstość (faza ciekła):  1,2 g/ml
Zawartość ciał stałych: 38% Wytrzymałość term.:   -20 +90(100)OC
Utwardzenie: przez odparowanie rozpuszczalnika
Czas nakładania (+23OC): 1min lub nawet 24h (czasowa samoprzylepność)
Pełna wytrzymałość:          >48h

ZAKRES ZASTOSOWAŃ:

MULTIBOND-2703 znajduje zastosowanie głównie w produkcji opakowań z kartonu, montażu wypełnień z pianek w opakowaniach specjalistycznych, przy montażu obrzeży meblowych i płyt okładzinowych z laminatów z powierzchnią płyt meblowych jak również łączenia tych płyt ze sobą. Specjalny zawór na pojemniku umożliwia regulację szerokości oraz położenia strumienia kleju podczas napylania. Dzięki temu możliwe jest równomierne pokrywanie większych powierzchni jak również wąskich i długich elementów.

 

 MB27030500 - pojemnik 500mlOpakowanie zbiorcze: 12 szt


Multibond-61 zmywacz
Multibond-62 zmywacz
Multibond-63 zmywacz

Multibond-64 zmywacz
 

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl
www.AntirustGel.com

biuro@multibond.pl