MULTIBOND

Multibond-67

antystatyczna pianka czyszcząca w aerozolu. Idealna do czyszczenia luster, okien, okładzin na meblach, tapicerki samochodowej, sprzętu komputerowego, fotograficznego, RTV i AGD. Zastosowanie: w przemyśle, biurach, bankach, hotelach, szpitalach, zakładach usługowych, sklepach, serwisach komputerowych, samochodach, przyczepach oraz gospodarstwie domowym.

Zastosowanie:
Pianki można używać na bardzo wielu rodzajach powierzchni. Działa skutecznie nie niszcząc podłoża. Można jej bezpiecznie używać w pomieszczeniach zamkniętych w biurach, przemyśle, sklepach, pojazdach, itp.. Nie jest palna, zawiera niewielkie ilości amoniaku oraz wodę. Więcej informacji w karcie technicznej (TDS).


Zapach: słaby, charakterystyczny dla
amoniaku
Postać: płyn pod ciśnieniem przekształ-
cający się w pianę podczas rozprzęża-
nia
Skład chemiczny: woda, amoniak, mieszanka substancji czyszczących, gaz wypełniający (CO2) 12g/400ml

WPŁYW NA EKOLOGIĘ: nie zawiera węglowodorów, nie zawiera trójchloro- etanu, napełniony gazem ekologicznym CO2, wartość MAK: 400 ppm

ZAKRES ZASTOSOWAŃ:

- Obiektywy aparatów i kamer, ekrany ochronne monitorów, klawiatury komputerów, telefonów i kalkulatorów czyścić miękką szmatką nasyconą preparatem i wycierać do sucha (preparat zawiera wodę – nadmierna ilość płynu może spowodować zwarcie elektryczne).
- Na powierzchnie tworzyw, szkła, kamienia, tkaniny i wykładziny natryskiwać produkt wprost z pojemnika i wycierać szmatką lub ręcznikiem papierowym.
- Pianka nie pozostawia smug na powierzchniach szklanych.


MB670600 - pojemnik spray 600ml Opakowanie zbiorcze: 12 sztuk
 


Multibond-63 zmywacz
Multibond-64 zmywacz

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl

biuro@multibond.pl