MULTIBOND

Multibond-79

specjalny aktywator-akcelerator w aerozolu do przyspieszania polimeryzacji (wiązania) klejów cyjanoakrylowych MULTIBOND lub innych tego typu klejów dostępnych na rynku. Zmniejsza powstawanie tzw. "wykwitów" na powierzchni tworzyw sztucznych wywoływanych parowaniem klejów CA.

 

Zastosowanie:
Produkt ma zastosowanie pomocnicze przy klejeniu klejami cyjanoakrylowymi MULTIBOND. Może być również stosowany do klejów tego typu pochodzących od innych producentów. Napylenie akceleratora na warstwę kleju powoduje jego gwałtowne związanie a napylenie na jedną ze stron złącza i połączenie z klejem podczas montażu, spowoduje szybsze związanie złącza i ograniczenie parowania kleju (brak wykwitów). Więcej informacji w karcie technicznej (TDS).


Zapach: charakterystyczny
Postać: przezroczysty, aerozol
Skład chemiczny: organiczne związki chemiczne w alkoholu
Lepkość:   1-3 mPa.s
Gęstość:    0,8 g/cm3
Temperatura zapłonu: +21oC
Czas aktywności na powietrzu: 12h 
Zalecany czas na klejenie po użyciu: 1h

WSKAZÓWKI PRAKTYCZNE:

Produkt należy nanosić na klej w spoinach utwardzanych jako otwarte lub wolną od kleju powierzchnię złącza przed jego złączeniem.

Obecność akceleratora w procesie polimeryzacji klejów CA znacznie ją przyspiesza oraz ograniczając czas parowania kwasu akrylowego z kleju, zmniejsza powstawanie tzw. "wykwitów" (białego osadu), co jest szczególnie uciążliwe w przypadku klejenia tworzyw. 


MB790200 - pojemnik spray 200ml Opakowanie zbiorcze: 12 szt


Multibond-61 zmywacz
Multibond-62 rozpuszczalnik

Multibond-63 zmywacz

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl

biuro@multibond.pl