MULTIBOND

Multibond ultra FAG-9

jednoskładnikowa masa uszczelniająca na bazie PiB, w postaci urabialnego ręcznie, jasnoszarego kitu, pozostająca plastyczna na cały czas eksploatacji złącza. Do uszczelniania przepustów kablowych i innych otworów przeciw wilgoci i wyciekom wody oraz uszczelniania złącz zakładkowych blach.

 

Zastosowanie:
Produkt ma zastosowanie głównie w pracach instalatorskich i konserwacyjnych, jest świetnym środkiem do awaryjnego tamowania przecieków oraz prac przemieślniczych i produkcyjnych. Najczęściej używany w serwisie starych samochodów, nietypowych urządzeń, instalacji sanitarnych i elektrycznych, maszyn, do których nie ma dostępnych uszczelek typowych. Więcej informacji w karcie technicznej (TDS).


Typ chemiczny: polimer PiB
Postać: jasnoszary kit
Zapach: słaby oleju mineralnego
Zawartość ciał stałych: 100%
Temperatura aplikacji: +5 do +30 oC
Ciężar właściwy:  1,7 g/cm3
Zakres temperatur pracy: -30 +80(160)oC
Odporność na wodę, wodę morską, parę wodną: dobra
 

WSKAZÓWKI PRAKTYCZNE:

Produkt należy urabiać ręcznie poprzez ugniatanie i nakładać w dowolnej grubości na miejsce uszczelnienia które powinno być czyste i suche. Masa nie twardnieje, pozostaje plastyczna.

Uszczelnienie jest natychmiastowe, produkt można usunąć mechanicznie do czysta z miejsca stosowania nawet po wielu latach eksploatacji.


MBUFAG901000 - słoik 500ml(1kg) Opakowanie zbiorcze:  6szt


Multibond-61 zmywacz
Multibond-62 rozpuszczalnik

Multibond-63 zmywacz

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl

biuro@multibond.pl