MULTIBOND

kleje epoksydowe MULTIBOND
mieszane 1:1

 

w większości oferowane w strzykawkach 1:1 z mieszaczem.

warto wiedzieć, że:

Kleje epoksydowe (dwuskładnikowe) najłatwiej mieszają się w proporcji objętościowej 1:1.

W ofercie MULTIBOND będą to przede wszystkim kleje o płynnej konsystencji. Dzięki temu można ich używać w wersji podwójnej strzykawki, która zaopatrzona jest w specjalną końcówkę (dyszę) mieszającą. Ten system pozwala na zachowanie właściwej proporcji składników A i B, precyzyjne i czyste dozowanie oraz maksymalne wykorzystanie tzw. czasu otwartego mieszanki, w którym klej można nakładać na łączone elementy złącza. Uzupełnieniem tej grupy jest dwuskładnikowa plastelina epoksydowa w plastikowej fiolce.

sposób użycia:

Udogodnienie jakie daje podwójna strzykawka z mieszaczem ma jednak swoje ograniczenia. Klej w końcówce mieszającej jeśli nie zostanie wykorzysta-
ny, jest bezpowrotnie tracony (utwardza się). Jeżeli planujemy zużycie strzykawki w kilku razach, warto pomyśleć o dokupieniu kilku mieszaczy.

W ofercie MULTIBOND znajdują się też opakowania konwencjonalne: małe strzykawki 1:1 "HOBBY" bez mieszacza oraz zestawy pojemników z klejem o większej objętości oraz fiolki z plasteliną.

Uzupełnieniem tej części oferty są specjalne pistolety, umożliwiające użycie strzykawek DUO-MIX i BIG-MIX:
mniejszy DUO-MIX-50 i duży DUO-MIX-600

 Kleje epoksydowe MULTIBOND mieszane 1:1 oferowane są w postaci płynnej przezroczystej (5 rodzajów) oraz w postaci napełnionej proszkami metali i minerałów (4 rodzaje). Kleje różnią się pomiędzy sobą: kolorem, lepkością, czasem wiązania, elastycznością i wytrzymałością po utwardzeniu.

Kleje epoksydowe są powszechnie używane w przemyśle jako kleje konstrukcyjne. Łatwość aplikacji przy mieszaniu 1:1 powoduje, że są coraz częściej używane również w aplikacjach automatycznych. Jednak w wielu przypadkach, szczególnie przy klejeniu małych detali stanowią bardzo wygodny środek do szybkiej, łatwej i czystej aplikacji, której efektem jest wytrzymałe złącze.

Wybierz odpowiedni klej :

   MULTIBOND-1101  (bezb.)

   MULTIBOND-1102  (bezb.)

   MULTIBOND-1103  (bezb.)

   MULTIBOND-1104  (bezb.)

   MULTIBOND-1114  (kolor)

   MULTIBOND-1201  (bezb.)

   MULTIBOND-1202  (bezb.)

   MULTIBOND-1205  (szary)

   MULTIBOND-15 (beżowy)

   MULTIBOND-18 (czarny/biały)

   MULTIBOND-19 (szary-metal)

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl

biuro@multibond.pl