MULTIBOND

kleje epoksydowe MULTIBOND - impregnaty i zalewy

dwuskładnikowe, oferowane w zestawach pojemników A+B.

  

warto wiedzieć, że:

Kleje epoksydowe (dwuskładnikowe) o bardzo płynnej konsys-
tencji mogą być stosowane w bardzo cienkich warstwach, przesy-
cać laminaty i pakiety blach lub mogą być wlewane w formy. Składniki tych klejów (zalew) miesza się w różnych proporcjach.

W ofercie MULTIBOND będą to produkty przezroczyste (klejenie szkła i układów optycznych) oraz lekko napełnione, specjalistyczne produkty do impregnacji i kotwienia w betonie. W produkcji zalew i impregnatów korzystamy z bogatego doświadczenia naszych klientów, uwzględniając jednocześnie ich specyficzne potrzeby.

sposób użycia:

Mieszanie składników zalewy epoksydowej poprzedza zawsze dokładne odmierzenie ich ilości, ściśle wg wskazówek producenta. Mieszanie można wykonać mechanicznie lub ręcznie.  
Należy pamiętać, że wymieszane składniki kleju mogą się silnie rozgrzać i w sposób nie kontrolowany utwardzić, jeśli mieszanka nie zostanie szybko zużyta. Dotyczy to sytuacji, w której klej pozostaje zbyt długo w naczyniu - korzystniej jest rozlać mieszankę niezwłocznie do formy lub rozprowadzić na docelowej powierzchni. Zalewy epoksydowe MULTIBOND mają obniżony tzw. "pik termiczny", czyli rozgrzewają się znacznie mniej niż inne kleje epoksydowe.

Uwaga: W wielu przypadkach klej w formie trzeba odpowietrzać pod próżnią.

 Kleje epoksydowe MULTIBOND z grupy impregnatów i zalew  oferowane są w postaci płynnej przezroczystej oraz w postaci lekko napełnionej proszkami minerałów. Kleje różnią się pomiędzy sobą:  lepkością, czasem wiązania oraz zastosowaniem.

Impregnaty epoksydowe dobrze przesycają tkaniny i siatki, pakiety blach oraz porowatą strukturę różnych materiałów budowlanych. Nadają się więc do laminowania oraz wylewania posadzek epoksydowych.

Zalewy epoksydowe nadają się do wypełniania nawet skomplikowanych form i tworzenia precyzyjnych odlewów. Są doskonałe do układów optycznych (wysoka przezroczystość).

 

Wybierz odpowiedni klej :

   MULTIBOND-13       (13A)*

   MULTIBOND-1640  (16BP)

   MULTIBOND-1641  (16BS)

*/ dawne oznaczenia

 

inne odmiany wykonujemy na zamówienie

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl

biuro@multibond.pl