MULTIBOND

rozpuszczalniki MULTIBOND

warto wiedzieć, że:

  Zaleganie starych smarów, kurzu, zużytych olejów, powłok i warstw kleju jest stanem niepożądanym nie tylko z punktu widzenia estetyki ale może stanowić poważne zagrożenie dla prawidłowej pracy urządzeń a w skrajnych przypadkach również zagrożenie dla człowieka użytkującego te maszyny.   

  Środki myjące w ofercie MULTIBOND nadają się do stosowania na różnych powierzchniach i posiadają zdolność rozpuszczania i usuwania większości zanieczyszczeń.

  Środki czyszczące należy dobierać stosownie do potrzeb i sytuacji, w których będą używane. Część produktów zmywających MULTIBOND to silne rozpuszczalniki organiczne. Sa to substancje niebezpieczne w użyciu i wymagają profesjonalnego użytkowania. Są łatwopalne lub żrące ale działają bardzo skutecznie. Inne mają "łagodniejsze" działanie ale też ograniczony zakres skuteczności. I jedne i drugie przynoszą oczekiwane skutki jeśli zostaną odpowiednio użyte. Na etykietach i w kartach bezpieczeństwa tych produktów zawarte są wszystkie ważne informacje BHP.

sposób użycia:

W zależności od tego, czy produkt jest w postaci aerozolu lub płynu, jego stosowanie przebiega trochę inaczej.
Razem z aerozolem dobrze jest użyć czystego ręcznika papierowego. Powierzchnię sprysku-
jemy obficie środkiem rozcieramy i ścieramy papierem w jednym, tym samym kierunku kilka razy aż do właściwego skutku.
Produkty płynne w butelkach lub kanistrach mogą łatwo ulec rozlaniu. Otwarty pojemnik umożliwia też silne parowanie płynu. Trzeba więc posługiwać się płynami ostrożniej. Można zabrudzony element moczyć w rozpuszczalniku lub nanosić produkt pędzelkiem lub szmatką. W żadnym wypadku nie należy lekceważyć zasad BHP i PPoż.

wybierz odpowiedni rozpuszczalnik:

   MULTIBOND-62 / stare kleje, uszczelki

   MULTIBOND-64 / farby drukarskie

   MULTIBOND-66 / hamulce i sprzęgła

   MULTIBOND-68 / estrowy

   MULTIBOND-69 / cytrusowy

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl

biuro@multibond.pl