MULTIBOND

warsztatowe środki myjące MULTIBOND

 

warto wiedzieć, że:

  Uporczywe zabrudzenia podłóg, ścian i powierzchni roboczych w magazynach, warsztatach i halach produkcyjnych pojawiają się stosunkowo często i czasem trudno jest je usunąć. To samo dotyczy korpusów i części maszyn oraz narzędzi. Dobrze jest aby warsztatowe środki myjące potrafiły skutecznie usuwać takie zabrudzenia jak: smary, oleje, sadzę, kurz, nieutwardzone farby drukarskie, zabrudzenia z ziemi i trawy a jednocześnie były jak najmniej uciążliwe dla użytkowników.

 


 

  W grupie zmywaczy i środków myjących MULTIBOND pojawił się niedawno wodny, silnie skoncentrowany środek myjący, mający zdolność dobrego rozpuszczania uciążliwych zabrudzeń. Jest nim produkt, z grupy nowych środków myjących "CITRUS", o nazwie MULTIBOND-6903 natural citrus.
Koncentrat ten można rozcieńczać wodą w proporcji nawet 1:100 (jedna część koncentratu do 100 części wody).

sposób użycia:


Warsztatowe środki myjące na bazie wody daje się bardzo łatwo stosować, podobnie jak inne tego typu produkty myjące, poprzez rozcięńczenie wodą w wybranej proporcji, stosownie do potrzeby.

Środki te są silnymi detergentami, zawierającymi dodatkowo aktywne rozpuszczalniki usuwające uporczywe zabrudzenia.

Do mycia należy stosować typowe przybory typu mopy, szczotki, ścierki itp. Nie ma danych na temat użycia urządzeń mechanicznych typu myjki ciśnieniowe czy maszyny czyszczące samojezdne.

 

  

wybierz odpowiedni produkt:

   MULTIBOND-6903

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl

biuro@multibond.pl