MULTIBOND

pianki czyszczące MULTIBOND

środki czyszczące w aerozolu do powszechnego stosowania

warto wiedzieć, że:

  coraz popularniejsze w stosowaniu tworzywa sztuczne nie mogą być myte i konserwowane środkami zbyt agresywnymi, ponieważ mogą nieodwracalnie ulec uszkodzeniu. Silne zabrudzenia należy usuwać odpowiednimi środkami, najlepiej wykonując wcześniej próbę w mniej eksponowanym miejscu.

Jednym z lepszych środków do czyszczenia powierzchni tworzyw są pianki w aerozolu na podłożu wodnym.


  W ofercie MULTIBOND znajduje się obecnie tylko jeden produkt w postaci pianki czyszczącej. Jest produktem sprawdzonym, bardzo wydajnym i o uniwersalnym zastosowaniu (sprzęt biurowy, komputerowy, okna, meble tapicerowane i okleinowane, dywany i wykładziny, tapicerka samochodowa i okładziny z tworzyw, guma, itp).
Dodatkowym efektem pianki jest działanie antystatyczne.

sposób użycia:

Piankę należy natryskiwać na czyszczone powierzchnie z niewielkiej odległości 10-20cm. Czystym ręcznikiem papierowym rozcieramy piankę do sucha aż do czystej i suchej powierzchni. W razie konieczności można czynność powtórzyć. Tą metodą czyścimy większe powierzchnie nie wsiąkliwe: szkło, tworzywa, powłoki lakierowane. Małe elementy, obiektywy, ekrany komputerów, klawiatury itp. czyścimy czystym ręcznikiem, ściereczką lub pędzelkiem obficie nasączonym pianką. Powierzchnie tapicerowane, dywany, odzież itp. czyścimy poprzez wcieranie pianki szczotką lub szmatką a następnie po 5-10min sczyszczamy czystą wodą na ściereczce lub gąbce.  

       

wybierz odpowiedni produkt:

   MULTIBOND-67

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl

biuro@multibond.pl