MULTIBOND

zestawy i narzędzia MULTIBOND

 

warto wiedzieć, że:

  Współczesne kompozycje klejowe: jedno - dwuskładnikowe
jak również uszczelniacze i powłoki, wymagają często specjalistycznego sprzętu do ich aplikacji (nakładania). Niezależnie od tego, czy użytkownik produktów jest dużym zakładem produkcyjnym, czy niewielkim warsztatem, aplikowanie klejów musi odbywać się zgodnie z pewnymi regułami, dla których często specjalistyczny sprzęt jest po prostu niezbędny.

  Najogólniej rzecz ujmując, sprzęt dozujący dzieli się na ręczny (przenoszony i użytkowany przy pomocy rąk) oraz stacjonarny (często zautomatyzowany). Przy często powtarzanych aplikacjach (produkcja taśmowa) sprzęt dozujący powinien za każdym razem podawać takie same, powtarzalne dawki kleju.

  W ofercie MULTIBOND znajdują się zarówno ręczne narzędzia aplikacyjne jak i modułowe elementy systemów dozujących wraz z drobnym osprzętem zużywalnym np. igłami dozującymi.

  


 
 Zestawy produktów MULTIBOND zostały opracowane z myślą o standardowych potrzebach warsztatowych mechaników. Walizeczka z klejami lub innymi środkami naprawczymi ma pełnić rolę swoistej "apteczki" w przypadku nagłych napraw. Aktualnie są to:

- Zestaw MECHANIK -  zawierający typowe dla mechaniki kleje, uszczelniacze i środki pomocnicze;

- Zestaw ORING-SET - środki do produkcji uszczelnień z olejoodpornej gumy NBR.

 

 

 

 

Wybierz odpowiedni
zestaw lub narzędzie:

 

   zestawy produktów

   narzędzia ręczne

   systemy dozowania

Multibond Sp. z o.o.,Sp.k
ul.Ustronna 19
93-350 Łódź

tel: (42) 645 75 40
(42) 645 75 41

www.Kleje-Przemyslowe.pl
www.AntirustGel.com

biuro@multibond.pl